Važna pobeda Partizana, Obradović promašio zicer za izjednačenje: Gosti iz Lučana mogli da boda posle dve greške Miletića! Video

Kurir 03.03.2022
Važna pobeda Partizana, Obradović promašio zicer za izjednačenje: Gosti iz Lučana mogli da boda posle dve greške…

Fudbaleri Partizana pobedili goste iz Lučana sa 2:1, strelci za domaći tim Rikardo i Jojić, a Bojović za goste.

Crno-beli su zabeležili važnu pobedu pobedu u prvenstvu posle poraza i velike nemoći u "večitom derbiju" na "Marakani". Iako su se do finiša prvog poluvremena poprilično namučili, Parni valjak je, ipak, uspeo da slomi otpor otresitih gostiju iz Lučana: Partizan - Mladost 2:1 (1:0). Vodeči gol je postigao Rikardo Gomeš u 42. minutu, na efektan način glavom, kada se lopta od stative odbila u gol. Prethodno je odličan centaršut uputio kapiten domaćih lazar Marković,