Nastavlja se dominacija bivšeg napadača zvezde: Mudrinski ponovo strelac! (foto)

Hot sport 03.03.2022  |  HotSport HotSport HotSport

Maribor želi titulu! U derbiju 24. kola Prve lige Slovenije snage su odmerile dve najbolje rangirane ekipe.

Tim Kopra je na stadionu ‘Bonifika‘ ugostio Maribor. Gosti su ostvarili veoma važan trijumf i prišli su za korak bliže osvajanju šampionske titule. Utakmica je završena rezultatom 1:2. Oko 2500 navijača posmatralo je gotovo izjednačen odnos snaga na terenu u toku prvih 45 minuta igre. Gostujuća ekipa bila je za nijansu konkretnija, ali nije uspela ozbiljnije da ugrozi gol Kopra. Situaciju u nastavku se promenila. Ljubitelji fudbala uživali su u značajno većem broju