Olimpijakos osvojio Minhen uz mnogo truda: Lučić leteo, obruči stradali, ali Oli pomaže Zvezdi u borbi za najboljih osam! (video)

Hot sport 04.03.2022  |  Đorđe Sredojević Đorđe
Olimpijakos osvojio Minhen uz mnogo truda: Lučić leteo, obruči stradali, ali Oli pomaže Zvezdi u borbi za najboljih osam…

Još jedna sjajna predstava Lučića u senci poraza! Košarkaši Olimpijakosa iz Pireja savladali su Bajern u Minhenu rezultatom 88:98 u jednoj uzbudljivoj i lepoj utakmicu punoj događanja.

Ritam je bio sjajan, u prvom poluvremenu je kombinovano viđeno više od sto poena, domaći su imali čak i dvocifrenu prednost ali gosti su ipak iskusnija i fizički dominantnija ekipa, pa su u nastavku preokrenuli i slomili tim Andree Trinkijerija. . @DHilliard6X finding @O_hunter5 in the paint 👀 #EveryGameMatters pic.twitter.com/ZhctROP3Dl — Turkish Airlines EuroLeague (@EuroLeague) March 4, 2022 Najbolji u redovima pobedničkog tima bio Tajler Dorsi, koji je ubacio