Olimpijska šampionka, rodom iz donbasa poručila: Gledala sam ubijanje civila osam godina, ali tada svet nije bilo briga!

Kurir 05.03.2022
Olimpijska šampionka, rodom iz donbasa poručila: Gledala sam ubijanje civila osam godina, ali tada svet nije bilo briga!

Srceparajuća poruka Marine Goljadkine

Olimpijska šampionka u sinhronom plivanju Marina Goljadkina smatra da je Rusija uradila jedinu moguću stvar, kada je sa vojskom ušla u Ukrajinu. Marina Goljadkina (24), rođena je u Donjecku i takmičila se za Ukrajinu sve do 2014. godine kada su regioni Donbas i Lugansk napadnuti od strane Ukrajine. Posle toga je dobila rusko državljanstvo i počela da se takmiči za Rusiju. Prošle godine na Olimpijskim igrama u Tokiju Goljadkina je postala olimpijska šampionka u

Pročitajte još

Ključne reči

Sport, najnovije vesti »