Navijači Cvolea pogodili golmana Fejnorda u nogu, gađali ga bakljama i čašama piva: Dobra uvertira tima iz Roterdama za Partizan!

Kurir 13.03.2022
Navijači Cvolea pogodili golmana Fejnorda u nogu, gađali ga bakljama i čašama piva: Dobra uvertira tima iz Roterdama za…

U utakmici 26. kola Eredivizije Fejnorda, Partizanovog rivala u ligi konferencija, gostovali su Cvoleu i pobedili sa 2:1, a meč je na kratko prekinut u 74. minutu.

Pre toga, poveo je domaćin pogotkom Brama van Polena u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena. Zatim je u 67. minutu Sinistera doneo izjednačenje gostima. Onda je usledio prekid. A razlog je što su navijači Cvolea pirotehničkim sredstvima gađali golmana Fejenorda Ofira Marcijana, a pre toga čašama piva. Sudija Marti van den Kerkof je povukao ekipe sa terena, ali je posle pauze koja je potrajala desetak minuta meč nastavljen. Prema izveštajima iz Holandije,