Barsa je potpuno druga ekipa u odnosu na jesen: Četiri gola Katalonaca, drugo mesto realan cilj! (video)

Hot sport 13.03.2022  |  Đorđe Sredojević

Ćavi radi jako dobar posao! Fudbaleri Barselone su pred svojim navijačima savladali fudbalere Osasune ubedljivim rezultatom 4:0.

Sve je bilo rešeno već u prvih pola sata, i bilo bi dosta ubedljivije da Katalonci nisu povukli ručnu. I pored primljena četiri gola, Serhio Erera je bio jedan od najboljih pojedinaca gostiju. FULL TIME! #BarçaOsasuna pic.twitter.com/mh3DMhUDSu — FC Barcelona (@FCBarcelona) March 13, 2022 Sve je počelu u 14. minutu kada je Osasune načeo Feran Tores, sa bele tačke, da bi isti fudbaler samo sedam minuta kasnije duplirao prednost domaćih, ovaj put iz igre na