Zvezda stigla Partizan: Crveno- beli posle preokreta savladali Metalac i nastavili pobedničku seriju u prvenstvu! Video

Kurir 14.03.2022

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Metalac na gostovanju u utakmici 27. kola Superlige rezulatom 2:1

.Poveo je Metalac golom Stefana Cvetkovića u 33. minutu, da bi Zvezda do izjednačenja stigla u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena golom Omojiužanfa Ohija. Pobedu crveno-belima doneo je Milan Pavkov golom u 57. minutu. Zvezda je osvojila 72 boda i nalazi se na deobi prvog mesta sa Partizanom. Metalac je na pretposlednjoj, 15. poziciji sa 23 poena. U narednom kolu, Zvezda će dočekati Kolubaru, dok će Metalac gostovati Mladosti. KRAJ MEČA Drugo poluvreme: