Simeone doktor za ovakve utakmice, konačno je pobedio i Ronalda, Junajted ispao!

Sportske.net 15.03.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Atletiko Madrida plasirali su se u četvrtfinale Lige šampiona pošto su na "Old Trafordu" večeras pobedili Mančester Junajted rezultatom 1:0.

Nakon remija u Madridu rezultatom 1:1, Renan Lodi je večeras u 41. minutu utišao "Teatar snova" i odveo Atletiko u 1/4 finale. Ujedno, ovo je i prvi put da je Dijego Simeone uspeo da pobedi Kristijana Ronalda u Ligi šampiona, nakon tri bolna poraza dok je Portugalac igrao za Real Madrid i još jednom kada je predvodio Juventus. Junajted je najbolju šansu imao već u 13. minutu preko Elange koji je iz neposredne blizine napucao Oblaka u glavu. Samo tri minuta kasnije,