Partizan poražen i u Holandiji: Fejenord trijumfovao i plasirao se u četvrtfinale Lige konferencija

Euronews 17.03.2022  |  Autor: Euronews

Fudbaleri Partizana poraženi su od Fejenorda u Roterdamu 3:1 (1:0) u revanš meču osmine finala Lige konferencija i tako su eliminisani iz daljeg takmičenja.

Igrao se 21. minut kada je posle napada crno-belih sa desne strane Menig šutirao ali je njegovo udarac izblokiran. Fejenord je u 33. minutu postigao gol preko Desersa ali je on poništen zbog ofsajda. Prethodno je Nelsonov šut izblokiran da bi Til u nastavku akcije pogodio stativu. U 43. minutu Sinistera je imao priliku da ugrozi gol Partizana posle slobodnog udarca, ali je pogodio živi zid. Samo minut kasnije Jevtović je na sredini terena nepropisno zaustavio