Ispao "večiti šampion" Lige Evrope, Gudelj tuguje, Kostić "nacrtao" put do četvrtfinala!

Sportske.net 17.03.2022  |  Sportske.net

Dogodilo se i to, "kraljica Lige Evrope" Sevilja ispala je u osmini finala tog evropskog takmičenja.

Španci su poraženi u Londonu od Vest Hema rezultatom 2:0, domaćin je poveo u 39. minutu golom Tomasa Součeka što im je donelo produžetke. Presudio je detalj iz 112. minuta kada je Andrij Jarmolenko iskoristio odbijenu loptu i sproveo je u mrežu Bonoa. Reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj izašao je iz igre u 111. minutu, malo pre primljenog gola. Drugi "orao" Filip Kostić prošao je mnogo bolje pošto je asistirao u remiju Ajntrahta sa Betisom 1:1. Španci su dvomeč