Parni valjak ulazi u formu: Partizan samleo Igokeu pred Grobarima, dominacija Pantera! Video

Kurir 19.03.2022

Košarkaši Partizana savladali su Igokeu u utakmici 23. kola ABA lige rezultatom 83:70

Kraj meča Četvrta četvrtina Prvi poeni za Mura, za +15. Nekoliko dobrih poteza Đorđevića iz Igokee. Međutim, ekipa Željka Obradovića sigurno kontroliše utakmmicu, a gosti iz Laktaša nikako nisu mogli da zaustave sjajnog Amerikanca Kevina pantera, koji je dominirao u "Pioniru". Crno-beli su rutinski zadržali prednost u poslednjoj četvrtini i zasluženo pobedili - 83:70! Treća četvrtina Silovita igra Partizana, 10:0 za nepuna dva minuta na početku treće deonice za 21