Džonson srušio Golden stejt u poslednjoj sekundi i doneo važnu pobedu San Antoniju

Euronews 21.03.2022  |  Autor: Euronews

Košarkaši San Antonija pobedili su Golden stejt 110:108, pogotkom Džonsona u poslednjoj sekundi.

Dramatična utakmica u San Francisku odlučena je u samom finišu. Teksašani su nakon odlične prve četvrtine, održavali blago vođstvo tokom većeg dela susreta, da bi se Voriorsi na krilima Pula vratili u meč na dva minuta do kraja - 101:101. U nastavku se igrao koš za koš, da bi pri rezultatu 108:108, Prtl promašio drugo slobodno bacanje za San Antonio. Tvrd izbačaj centra mogao je da košta svoju ekipu pobede, ali je na njegovu sreću Džonson uhvatio loptu i pogodio o