Kikinda: Sportski pregled nedelje – Porazi rukometašica i fudbalera, vaterpolisti ubedljivo slavili protiv „Dorćola“

Danas 21.03.2022  |  M. B.

U vikendu za nama kikindski sportisti se nisu proslavili, poraze fudbalera i rukometašica uspeli su, bar malo, vaterpolisti „ŽAK“-a da zasene ubedljivom pobedom na gostovanju u Beogradu.

Fudbaleri OFK „Kikinda“ izgubili su u subotu u Bačkoj Palanci od domaćeg „Starog Grada“ rezultatom 2:1. Kikinđani su imali prednost nakon prvog poluvremena golom Dejana Ivanovića, ali je domaćin, koji je do ovog kola imao isti broj bodova kao i Kikinda, preokrenuo u drugom poluvremenu i na kraju zadržao sva tri boda. Ekipa Nenada Kovačevića je posle ove utakmice sebi dodatno otežala borbu za opstanak, jer pored toga što su upisali 12. poraz u sezoni, izgubili su od