Epilog prvoligaškog derbija: Novosađani već okrenuti ka Inđiji

Dnevnik 25.03.2022  |  Dnevnik.rs

S nestrpljenjem je očekivan prvoligaški derbi 27. kola, u kojem su megdan podelili lider Mladost GAT i Javor. Ispunjene tribine na GAT areni i prelep, pravi prolećni dan, pogodovali su dobrom fudbalu i prava je šteta što se mreže ni na jednoj strani nisu tresle.

U susretu koji je, naročito u drugih 45 minuta, obilovao jakim duelima, taktičkom borbom i, iako ne brojnim, dobrim prilikama ispred oba gola, na kraju je semafor pokazao rezultat 0:0. - Očekivana je bila tvrda utakmica i pokazalo se da je to bilo s razlogom - istakao je trener Novosađana Ljubomir Ristovski. - Igrale su dve ekipe iz vrha tabele i pretpostavili smo takav razvoj situacije. U nastavku susreta igra se malo otvorila, a mi smo stvorili dve-tri