Radonjić nezadovoljan nakon poraza: Ofanzivni skokovi su presudili, trener Albe javno kritikovao svog igrača!

Hot sport 25.03.2022  |  Đorđe Sredojević

Sležu se utisci polako! Košarkaši Crvene zvezde poraženi su od Albe rezultatom ipak domaći su upisali trijumf rezultatom 74:70.

Domaći su dočekali u Berlinu ekipu Crvene zvezde koja je na gostovanju Albatrosima tražila izuzetno važan trijumf u trci za TOP 8. Povodom poraza za medije je govorio i Dejan Radonjić. „Čestitke Albi na pobedi. Početak je defanzivno bio loš, napravili smo brojne greške i nismo imali dobar fokus. U drugih 10 minuta je bila drugačija priča, imali smo nekoliko veoma dobrih minuta. U drugom poluvremenu se igralo koš za koš, na kraju su postigli nekoliko važnih poena