Partizan pao posle neviđene drame! Jaka Blažič vodio Cedevita Olimpiju do ogromne pobede u Ljubljani, težak poraz crno-belih

Kurir 27.03.2022
Partizan pao posle neviđene drame! Jaka Blažič vodio Cedevita Olimpiju do ogromne pobede u Ljubljani, težak poraz…

Košarkaši Partizana poraženi su nakon velike drame u okviru 24. kola ABA lige od Cedevita Olimpiji u dvorani Tivoli u Ljubljani rezultatom 81:79.

Dobro je Partizan otvorio utakmicu, a poene su u uvodnim minutima meča na ravne časti podelili Zagorac, Avramović i Smailagić. Njih trojica su iskombinovali 12 poena i tako doneli prednost crno-belima posle prvih pet minuta igre. Usledio je odgovor domaćina, a prvu trojku na utakmici je postigao Jaka Blažič, a nakon što je to uradio i Avramović na druogj strani došlo je do njihovog okršaja koji je završen tehničkom greškom Blažiča koji se unosio Avramoviću u lice.