Ni oluja u humskoj nije zaustavila crno-bele: Urošević precrtao TSC i dao izazov Crvenoj zvezdi

Kurir 02.04.2022

Fudbaleri Partizana pobedili su TSC rezultatom 2:0 u debiju 29. kola Super lige i tako se vratio na prvo mesto, barem dok svoj meč ne završi večiti rival.

Tok meča mogli ste da pratite uživo na Kurir sportu. Strelac oba pogotka za crno-bele bio je Slobodan Urošević u prvom poluvremenu, a drugo je počelo jakom olujom koja je pogodila Beograd, a nije ni zaobišla ni Humsku. Levi bek Partizana je najpre u 11. minutu "probušio" golmana Filipovića nakon kombinacije iz slobodnog udarca. Njegov šut sa ivice kaznenog prostora bio je snažan i precizan, a na semaforu je pisalo "1:0", iako je TSC od starta utakmice bio agresivan