Partizan rutinski u polufinale: Rikardo Gomeš i Marković slomili otpor Loznice, Stanojević besneo zbog nedosuđenog penala!

Kurir 06.04.2022

Fudbaleri Partizana na stadionu u humskoj ulici u četvrtfinalu Kupa Srbije savladali Loznicu sa 2:0.

Golove za crno-bele su u prvom poluvremenu postigli Rikardo Gomeš i kapiten Lazar Marković. Gosti iz Loznice su odolevali oko pola sata, ali su domaći potom probili njihov klasični bunker. Tok utakmice: Drugo poluvreme 86. minut - loša reakcija Miljkovića posle dodavanja Natha 79. minut - prinudna izmena u partizanu, povređenog Milovanovića zamenio Baždar 73. minut - Iskusni fudbaler PartizanaLutovac nije imao sreće, pogodio je stativu. Lutović je pre samo nekoliko