Ubedljiva pobeda crveno-belih: Strelci Katai, Ben (2) i Ivanić, gosti sa igračem manje od 54. minuta, besni na sudiju Lukića!

Kurir 06.04.2022
Ubedljiva pobeda crveno-belih: Strelci Katai, Ben (2) i Ivanić, gosti sa igračem manje od 54. minuta, besni na sudiju…

Fudbaleri Crvene zvezde na svom stadionu savladali su TSC-a iz Bačke Topole sa 4:0 u okviru četvtrfinala Kupa Srbije, takmičenju u kome naš najtrofejniji klub brani trofej

Tok utakmice: Drgo poluvreme 80. minut - GOOOL - Ben - crveno-beli koriste brojčanu nadmoćnost i Ben je nezaustavljiv, a pritom i precizan za novi pogodak - 4:0 74. minut - GOOOL - Ivanić - posle povratne lopte Bena, Ivanić sa oko dvadesetak metara uspeva jakim i preciznim udarcem da zarese mrežu - 3:0 61. minut - Sudija Lukić gubi kontrolu, pokazao još jedan crveni karton nekome sa klupe TSC-a, najverovatnije rezervnom golmanu Filipoviću, gosti besni na glavnog