Slavija izvukla remi protiv Fejenorda, Bodo bauk za Romu

RTS 07.04.2022

Fudbaleri Fejenorda i praške Slavije odigrali su 3:3, u prvoj utakmici četvrtfinala Liga konferencije. Norveški Bodo, posle preokreta, savladao Romu 2:1, isti rezultatom Olimpik je u Marselju savladao PAOK. Bez golova u duelu Lestera i PSV-a. Revanš mečevi se igraju narednog četvrtka.

Posle eliminacije Partizana, fudbaleri Fejenorda su na svom "De Kajp" stadionu remizirali sa Slavijom 3:3, u prvom okršaju u dvomeču. Fejenord je poveo u 10. minutu golom talentovanog Sinistere, ali je Nigerijac Olajinka izjednačio u 41. minutu. Gosti su do preokreta došli u 67. minutu preko Sora, ali to je bio tek početak drame u Roterdamu. Holandksi tim je prvo izjednačio preko Senesija u 74. minutu, da bi veliko slavlje domaćim navijačima doneo Kokču u 86.