Bogdanović odličan u porazu, Dončić i Dalas deklasirali Portland (VIDEO)

RTV 09.04.2022  |  RTS

MAJAMI - Tim Atlante je poražen od Majamija sa 109:113 na gostovanju uprkos odličnoj igri srpskog reprezentativca Bogdana Bogdanovića i Tre Janga koji su bili najefikasniji igrači meča. Dalas je bio siguran na svom terenu i deklasirao Portland sa 128:78 uz novi dvostruki dvocifren učimak Luke Dončića.

Atlanta je odlično ušla u meč na gostovanju i povela na startu, ali su domaćini načinili preokret i dobili prvu četvrtinu sa dva poena prednosti. Odličnom igrom Bogdanovića i Janga Atlanta uspeva da povede u nastavku i dobije prvo poluvreme, ali domaćini u trećem delu meča čine odlučujući preokret i dolaze do prednosti koju uspevaju da sačuvaju do konačne pobede. Jang i Bogdanović su bili najefikasniji igrači utakmice sa 35 i 25 postignutih poena, ali je to