Bavarci se pošteno namučili: Levandovski sa penala za pobedu Bajerna, preokret Kelna! Video

Kurir 09.04.2022

Fudbaleri Bajerna iz Minhena pobedili su danas na svom terenu ekipu Augsburga sa 1:0, u utakmici 29. kola nemačke Bundeslige.

Pobedu Bajernu i nova tri boda doneo je Robert Levandovski u 82. minutu sa penala. Bajern je prvi na tabeli nemačkog šampionata sa 69 bodova, devet više od drugoplasirane Borusije Dortmund, dok je Augsburg na 14. poziciji sa 32 boda. Fudbaleri Kelna su na svom terenu posle preokreta pobedili Majnc sa 3:2. Gostujući tim je poveo u 14. minutu pogotkom Jonatana Burkarda, Karim Onisivo je povisio na 2:0 u 55. minutu, ali je Keln do kraja meča preokrenuo rezultat.