Perišić i Džeko pogurali neroazure: Inter pobedio Veronu i zakuvao borbu za Skudeto!

Kurir 09.04.2022

Fudbaleri Intera pobedili su večeras na svom terenu Veronu sa 2:0, u utakmici 32. kola italijanskog prvenstva i prišli na bod prvoplasiranom Milanu.

Inter je poveo u 22. minutu golom koji je postigao Nikolo Barela, a konačan rezultat postavio je Edin Džeko u 30. minutu. Kod oba pogotka asistent je bio Ivan Perišić. Šampion Serije A sada ima 19 pobeda i drugi je na tabeli sa 66 bodova, koliko ima i trećeplasirani Napoli. Prvoplasirani Milan ima bod više. Verona je pretrpela 11. poraz i sa 45 bodova zauzima deveto mesto. Ranije danas Empoli i Specija odigrali su nerešeno 0:0, a kasnije igraju Kaljari - Juventus.