ATANASKOVIĆ NE MOŽE SAM: Rukometaši Dubočice 54 poraženi u Šapcu u dramatičnoj završnici

Rukometaši Dubočice 54 nisu uspeli da se revanširaju Metaloplastici za nedavni poraz u polufinalu Kupa Srbije.

U jednoj od najzanimljivijih utakmica 8. kola Plej ofa Arkus lige odigranoj u Šapcu Metaloplastika – Dubočica 33:32 (15:17). Odlično su gosti otvorili meč i predvođeni sjajnim Andrijom Atanaskovićem koji je meč zavrpio sa čak 16 postignuti golova, u jednom trenutku imali i 5 golova prednosti – 8. minut 2:7. Domaćin se nije predavao, izuzetno kvalitetan sastav Metakloplastike je igrap strpljivo i sredinom drugog poluvremena stigao do izjednačenja (41. minut 21:21).