Real Madrid je u polufinalu Lige šampiona: Benzema uvek pravi kada je najbitnije

Euronews 12.04.2022  |  Autor: Euronews

Iako je Čelsi posle produžetaka slavio sa 3:2 na Santjago Bernabeu, u polufinale Lige šampiona se plasirao Real Madrid.

U prvoj utakmici je španski klub het-trikom Benzeme bio bolji sa 3:1, a sada je Francuz postigao odlučujući pogodak u produžecima. Domaćin je bolje ušao u utakmicu i došao do vođstva već u 15. minutu. Verner je proigrao Maunta koji se odlično snašao i pogodio za 1:0. Na drugi gol se čekalo sve do 51. minuta kada je Maunt ovog puta bio u ulozi asistenta, a strelac je bio Antonio Ridiger. Najlepši momenat na meču videli smo u 75. minutu, a izveo ga je Verner. Nemac