Šokantni rezultati u Evropi: Lajpcig i Lester u polufinalu, Bergamo i Ajndhoven u suzama!

Kurir 14.04.2022

Nemački Lajpcig je prvi polufinalista Lige Evrope, a engleski Lester Lige konferencija.

U suzama su ostali Bergamo i Ajndhoven, jer su ispali Atalanta i PSV. Pobede su zabeležili gosti: Atalanta - Lajpcig 0:2, PSV - Lester 1:2. Tok utakmica: Drugo poluvreme 88. minut - Pereira (Lester) postiže gol za preokret u Ajndhovenu - 1:2 87. minut - Nkuku (Lajpcig) - siguran izvođač penala za prolaz u polufinale - 0:2 77. minut - Medison (Lester) donosi izjednačenje u Ajndhovenu - 1:1 52. minut - VAR, ništa od penala za Atalantu - španski sudija Lahoz i posle