Kristijano se oprao za skandal: Ronaldo het-trikom doneo pobedu Mančester junajtedu protiv Noriča! Video

Kurir 16.04.2022

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su danas na svom terenu Norič sa 3:2, u meču 33. kola engleske Premijer lige.

Golovima Kristijana Ronalda u sedmom i 32. minutu, Junajted je poveo sa 2:0, ali je Norič u finišu prvog i početkom drugog poluvremena stigao do izjednačenja. Prvo je Kiran Dauel u prvom minutu sudijske nadoknade vremena smanjio na 2:1, na asistenciju Temua Pukija, da bi u 52. minutu njih dvojica zamenili uloge i Finac pogodio za 2:2. Pobedu Junajtedu doneo je, svojim trećim golom na meču, Kristijano Ronaldo preciznim šutem iz slobodnog udarca u 76. minutu. Ronaldo