Juventus jedva izvukao remi sa dva igrača više: Vlahović heroj ‘Stare dame’! (video)

Hot sport 16.04.2022  |  HotSport

Novi kiks crno-belih! Fudbaleri Juventusa dočekali su Bolonju u okviru 33. kola Serije A.

Utakmica u Torinu završena je bez pobednika, rezultatom 1:1 Gosti su pružili izuzetno snažan otpor, a bez celog plena ostali su u 4. minutu sudijske nadokande. Igrala je Bolonja fantastično pod komandom Miroslava Tanjge, zamenika Siniše Mihajlović. Gosti su većim delom susreta kontrolisali posed lopte, dok su u nekoliko navrata opasno zapretili crno-belima. Bolonja je osvojila prvi bod protiv Juventusa nakon više od šest godina. Igrao se 52. minutu susreta kada je