Majk Meloun i Nikola Jokić posle poraza: Moramo da igramo sa više želje

Euronews 17.04.2022  |  Autor: Euronews

Posle poraza Denver Nagetsa od Golden Stejt Voriorsa 123:107 u prvoj utakmici četvrtine finala Zapadne konferencije, svoje utiske izneli su trener ekipe iz Kolorada Majk Meloun i prva zvezda tima, Nikola Jokić. "Nikola je igrao 34 minuta, a na liniju za slobodna bacanja išao je svega dva puta.

U nekoliko navrata bio je jako povlačen za dres", započeo je Meloun konferenciju, a potom dodao: "Ne sme nam se desiti da pobedimo i sebe i Voriorse u istoj utakmici. A mi smo to uradili večeras. Bio u pitanju 41 poen posle izgubljenih lopti koji smo primili ili ispadanja u odbrani, video se nedostatak discipline večeras i razne stvari zajedno sa tim. I to su neki glavni razlozi zbog kojih smo ovako izgubili večeras". Nikola Jokić iskoristio je priliku da pohvali