Prekid u Leštanima: Pesnice sevale na tribini, u sukobu učestvovali navijači i redari

Sportski žurnal 18.04.2022

Koškanje fudbalera u Leštanima prethodilo varnicama u gledalištu i prekidu igre od 20 minuta

Ružne scene na meču 22. kola Srpske lige Beograd između Leštana i Zvezdare (0:0).Igru bez golova u Leštanima obeležila je bolja igra Zvezdare, po koja prilika na obe strane, ali i prekid u trajanju od dvadesetak minuta, sredinom prvog poluvremena. Sve je počelo koškanjem protivničkih igrača pored aut-linije, a nemir se posle preneo i na tribinu, gde je došlo do sukoba u kojem su učestvovali navijači i redari. Sudija Stefan Mikavica je aktere susreta poslao u