Miha nije mogao da učestvuje u slavlju – ali je slavlje stiglo do njega! /video/

Sputnik 28.04.2022

Fudbaleri Bolonje savladali su ekipu Intera, aktuelnog šampiona Italije rezultatom 2:1 u zaostaloj utakmici 20. kola Serije A, a na veliki uspeh ponosan je i Siniša Mihajlović koji je utakmicu pratio iz bolnice. Nakon pobede fudbaleri su se uputili u posetu srpskom treneru.

Veliko iznenađenje priredili su fudbaleri Bolonje koji su već u treće minutu primili prvi gol, a strelac je bio Ivan Perišić. U 28. minutu Marko Arnautović doneo je izjednačenje, da bi Nikola Sansone napravio pometnju u trci za titulu, golom u 81. minutu koji je odveo Bolonju do 2:1 i velike pobede. Dan nakon velike pobede fudbaleri Bolonje posetili su Mihajlovića ispred bolnice. Emilijano De Leo, pomoćnik u stručnom štabu, otkrio je za „Skaj sport“ da je