"Vukovima" izmiče Evropa, Norič i Votford zakucani za dno

RTS 30.04.2022

Ekipa Vulvsa izgubila je na svom terenu od Brajtona 3:0, u utakmici 35. kola Premijer lige, čime je sebi značajno umanjila šanse da se domogne evrokupova sledeće sezone. Aston Vila bolja od Noriča, Barnli posle preokreta savladao Votford. Palas posle preokreta došao do pobede nad Sautemptonom.

Ubedljivim porazom od Brajtona 3:0 ekipa Vulvsa propustila je šansu da obezbedi bolju poziciju u borbi za Evropu u poslednjih nekoliko kola Premijer lige. "Galebovi" su nastavili da beleže odlične rezultate na gostovanjima, a na "Molinou" su poveli golom Argentinca Makalistera u 42. minutu. Pobedu ekipi Grejema Potera u nastavku su potvrdili Trosar i Bisuma. Norič je u Birmingemu poražen od Aston Vile 1:0 i ostao zakucan na poslednjem mestu na tabeli. Golove za