Kakav trenutak za gol Sergeja Lacio preživeo triler od sedam golova! Milinković-Savić postigao jedan od najvažnijih golova sezone

Kurir 30.04.2022
Kakav trenutak za gol Sergeja Lacio preživeo triler od sedam golova! Milinković-Savić postigao jedan od najvažnijih golova…

Fudbaleri Lacija napravili su veliki preokret i stigli su do pobede u 35. kolu Serije A.

Rimljani su na gostovanju Speciji trijumfovali rezultatom 4:3, nakon što su dva puta nadoknadili zaostatak. Domaćini su na poluvremenu imali prednost od 2:1, pošto su preko Amijana i Agudela stigli do golova u devetom i 35. minutu. Jedini strelac za "nebesko plave" u prvom delu je bio Ćiro Imobile. On je u 33. minutu postigao 27. gol u sezoni. U nastavku je rezultat izjednačen autogolom Provedela u 54. minutu, ali samo dva minuta kasnije Specija je opet vodila,