Zvezda sve bliža tituli: Crveno-beli rano poveli, pa dokusurili Vojvodinu u Novom Sadu! Katai dvostruki strelac video

Kurir 01.05.2022

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su u 34. kolu kao gosti Vojvodinu sa 3:0 (2:0).

Strelci su bili Sanogo u 2. minutu i Katai u 343. i 70. minutu. Crvena zvezda je stigla do 91. boda i ima pet bodova više i utakmicu više u odnosu na Partizan. Gosti su u Novom Sadu do prednosti došli već u drugom minutu. Posle ubačene lopte Kataija iz kornera glavom je šutirao Pavkov, nije bio baš najprecizniji, ali je lopta pogodila Sanoga, odbila se od njegove noge u gol Novosađana, Rockov je bio nemoćan – 0:1. Nije bilo uzbuđenja sve do 33. minuta, kad je posle