Loznica trijumfovala nad konjarnikom: Domaći tim slavio u prvom meču polufinala plej-ofa Prve lige

Kurir 08.05.2022

Ekipa KMF Loznica grad slavila je protiv beogradskog Konjarnika sa ubedljivih 5:0 (3:0) u prvom polufinalnom susretu plej-ofa Prve lige, odigranom u lozničkoj hali ‘’Lagator’’.

Strelci za domaće bili su Avramović koji je dva puta tresao mrežu dok su po jedan gol postigli Kostić, Kocić i Rakić. Utakmica uprkos visokom rezultatu nije bila laka jer se igralo borbeno, jako i na visokom nivou tokom celog meča. Loznica je povela u sedmom minutu pogotkom Kostića da bi se u 11. u strelce najpre upisao Avramović, a potom i Kocić pa je sa tri gola prednosti otišla na odmor. Da se mreže zatresu u nastavku se čekalo do 31. minuta kada se Avramović