Velika pobeda Atletika protiv reala: Jović igrao u madridskom derbiju! Anćeloti obradovao Srbina, Oblak ga rastužio (video)

Kurir 08.05.2022

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su Real u velikom derbiju 35. kolu La Lige rezultatom 1:0.

Reprezentativac Srbije Luka Jović dobio je priliku da od početka zaigra na stadionu "Vanda Metropolitano", a meč je završio u 61. minutu. Jović je odigrao 14. meč u prvenstvu ove sezone, a ostao je na učinku od jednog gola i dve asistencije. Protiv Atletika je imao dobru šansu u 47. minutu, ali je Jan Oblak odbranio njegov udarac. Samo sedam minuta pre Jovićeve šanse, jedini gol na utakmici je postigao Janik Karasko sa bele tačke. Karlo Anćeloti je u 60. minutu