Crvena zvezda i Partizan u finalu Kupa Srbije: Crveno-beli brojali do osam protiv Novog Pazara

Euronews 11.05.2022  |  Autor: Euronews

​Četvrti ''večiti derbi'' ove sezone biće odrigran u finalu Kupa Srbije, pošto je nakon Partizana i Crvena zvezda bila uspešna u svom polufinalnom duelu.

Izabranici Dejana Stankovića su na svom terenu ubedljivo trijumfovali nad Novim Pazarom rezultatom 8:0, a pitanje pobednika bilo je rešeno već sredinom prvog dela, s obzirom na to da su domaći imali pet golova prednosti nakon 23 minuta igre. Vodeći pogodak crveno-beli su postigli već u šestom minutu, kada je Milan Pavkov uposlio El Fardua Bena, koji je reagovao u stilu velikih napadača i prevario golmana Novog Pazara. Priliku da se vođstvo duplira imao je Ohi