Vlahovićeva majstorija nije bila dovoljna – Inter osvojio Kup

Sputnik 11.05.2022

Fudbaleri Intera savladali su Juventus posle produžetka rezultatom 4:2 i došli do trofeja italijanskog Kupa. Srpski fudbaler Dušan Vlahović postigao je gol u 52. minutu utakmice za prednost Juventusa od 2:1, ali je Inter uspeo da preokrene meč.

Fudbaleri Intera već su u sedmom minutu poveli posle gola Nikolo Barele i to je donelo više samopouzdanja ekipi Intera koja je nastavila u odličnom ritmu. Posed lopte posle dvadeset minutu bio je 28 odsto Juventusa naspram čak 78 za Inter. Prvo poluvreme završeno je u korist Intera, ali je Juventus bolje ušao u drugu deonicu igre. U 50. minutu Aleks Sandro doneo je remi i postigao odličan gol za 1:1. Posle samo dva minuta, lopta se odbila do Dušana Vlahovića koji