Prva kruna osvojena: Loznica pobednik Kupa Srbije! U finalu slavila nad Novim Pazarom

Kurir 12.05.2022

Ekipa KMF Loznica pobednik je Kupa Srbije pošto je slavila sa 4:2 protiv Novog Pazara u sinoćnom finalu odigranom u Vranju.

Lozničani su od devetog minuta gubili 1:0 i tako je bilo sve do 33. kada je Perić Loznici doneo izjednačenje, a onda se raspucao Matijević i sa tri gola u četiri minuta načinio potpuni preokret za veliko slavlje zeleno-belih. Osvajanje Kupa Srbije je do sada najveći uspeh kluba koji se u viši rang selio iz sezone u sezonu, a Loznica ima šansu da u svoje vitrine ove godine donese i titulu prvaka Srbije. U prvoj polufinalnoj utakmici plej-ofa Loznica je u svom