Тотенхем лако са арсеналом: Кејн је кошмар Ганера, обе екипе и даље у трци за ЛШ! (видео)

Хот спорт 12.05.2022  |  Ђорђе Средојевић

Топџије имају све у својим рукама! Фудбалери Тотенхема су на свом стадиону савладали најљућег ривала Арсенал у дербију северног Лондона резултатом 3:0 и тако додатно закували трку за Лигу Шампиона.

Били су Певци бољи ривал током целе утакмице, а томе је највише кумовао црвени картон за Холдинга средином првог полувремена. Тхат оне фелт гоод 🔥 пиц.твиттер.цом/Q4БпВ3б4рн — Тоттенхам Хотспур (@СпурсОффициал) Маи 12, 2022 Хари Кејн је ушао у историју као највећи кошмар навијача Арсенала јер је пеналом који је реализовао средином првог дела и голом из игре петнаестак минута касније, репрезентативац Енглеске је постао човек који је стрпао највише лопти у гол