Partizan ne odustaje od titule: Valjak pregazio Voždovac! Rikardo sa dva gola ušao u istoriju crno-belih (video)

Kurir 16.05.2022

Fudbaleri Partizana na gostovanu u pretposlednjem kolu pobedili Voždovac sa 3:0 (2:0)

Fudbaleri Partizana su očitali lekciju ekipi Voždovca "na krovu" i na terenu sa veštačkom travom ubedljivo slavili sa 3:0 (2:0). Sve je praktično bilo rešeno već u prvom poluvremenu kada je dva gola, oba iz penala, postigao najbolji strelac crno-belih Rikardo Gomeš. Rikardo je tako sa ukupno 37 golova u sezoni oborio rekord Mateje Kežmana i postigao je najviše za Partizan u jednoj sezoni. U nastavku susreta domaćin je krenuo ofanzivno, ali i kada je defanzivac