Novi Pazar i Radnički razbili rivale u baražu: Timovi iz Prve lige Srbije nisu dorasli elitnom rangu! Ogromna prednost

Kurir 25.05.2022

Ogroman kapital za Pazar i Radnički

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su u Beogradu ekipu IMT-a sa 3:1, a istim rezultatom slavio je i Radnički iz Kragujevca protiv Železničara iz Pančeva u prvim mečevima baraža za popunu Super lige Srbije. Na stadionu Čukaričkog, Pazar je poveo u šestom minutu golom Bojana Čečarića, posle centaršuta Stefana Lončara. IMT je izjednačio u 39. minutu preko Vladimira Lučića, čemu je prethodila greška Lončara. Pazarci su u poslednjem minutu prvog poluvremena ponovo stigli