Meč karijere! Mladi Srbin raspametio amere: Joveljić ispisao istoriju MLS lige! Ovo niko nikada nije uspeo da uradi!

Kurir 30.05.2022

Joveljić je postao prvi igrač u istoriji MLS lige koji je ušao sa klupe i učestvovao u četiri gola svog tima

Fudbaleri Los Anđeles Galaksija savladali su Ostin rezultatom 4:1, a apsolutni junak utakmice bio je mladi srpski fudbaler Dejan Joveljić. Samo 33 minuta na terenu bila su dovoljna Joveljiću da ispiše istoriju MLS. Naime, Bivši napadač Zvezde ušao je u igru u 57. minutu i napravio šou. Dva puta je pogodio mrežu i upisao je dve asistencije! Nikada u istoriji MLS-a jedan rezervista nije imao takav učinak. Beast mode. 😤 Dejan Joveljić (2 goals, 2 assists) is the first