POLUVREME - "Orlići" umalo izdržali, Tiram načeo Srbiju, sledi (ne)moguća misija...

Sportske.net 02.06.2022  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta meča između mladih selekcija Francuske i Srbije, rezultat u Grenoblu je 1:0.

Domaćin je od početka preuzeo inicijativu i uspevao da u nekoliko navrata ozbiljno ugrozi gol "orlova" koji su se fokusirali na defanzivu i pokušavali da napadnu iz kontre. Individualni kvalitet francuskih fudbalera neosporno je uočljiviji, stiče se utisak da su u završnici bili dekoncentrisani i pomalo neozbiljni, pa su izabranici Gorana Stevanovića umalo sačuvali svoju mrežu. Ipak, sve je palo u vodu u 42. minutu kada je Kefren Tiran glavom zatresao mrežu