Brđani srušili prosinečkog: Čukarički zabeležio prvu pobedu na pripremama u Sloveniji

Kurir 25.06.2022

Posle dva remija, Čukarički je slavio prvu pobedu na pripremama u Sloveniji, protiv Olimpije koju sa klupe predvodi Robert Prosinečki - 3:2.

Bila je ekipa koju sa klupe predvodi Dušan Kerkez bolji rival, ovoga puta koristila je svoje šanse, za razliku od prethodnog duela protiv Tuzla sitija. Prvu već u petom minutu, kad je posle akcije iz kornera pogodio Kovač u petom minutu. Prtajin je izjednačio posle očigledne greške sudije, koji nije svirao prekršaj na Vujadinoviću, golom gotovo sa polovine terena. Ipak, u drugom poluvremenu, Čukarički je pogocima Adžića iz jedanaesterca i Endijaea stigao do