Американци бесни што је Овечкин играо фудбал у Москви

Спорт клуб 26.06.2022  |  Аутор:Милан Стојиљковић
Американци бесни што је Овечкин играо фудбал у Москви

Славни хокејаш и капитен Вашингтон Кепиталс Александар Овечкин учествовао је у пријатељској фудбалској утакмици као члан Динама из Москве што је изазвало осуда навијача у САД.

Овечкин је у суботу са капитенском траком на руци предводио тим Славише Јокановића у ревијалном мечу против екипе блогера Амкал и у победи од 5:0 постигао водећи гол на мечу. Међутим, поједини навијачи у Америци изузетно негативно су реаговали на Овечкинов фудбалски деби. Најекстремнији међу њима позивају да се славном хокејашу забрани да се више икад врати у САД. Руски медији пренели су неке њихове коментаре: „Апсолутно одвратно, изгубио сам свако поштовање

Прочитајте још

Кључне речи

Спорт, најновије вести »