Prva od mnogih koje će ući bez koske! Naš novi NBA as postigao prve poene, Majami se odmah pohvalio (video)

Kurir 03.07.2022

Majami Hit je doživeo ubedljiv poraz u prvoj utakmici Letnje lige, a srpski košarkaš, Nikola Jović, zabeležio je prve minute i poene u ovom NBA timu.

Jović, koji je izabran kao 27. pik na ovogodišnjem draftu, nije pokazao sve što ume za 21 minut u igri, ali za početak su navijači mogli da naslute šta ih očekuje. Majami je u San Francisku izgubio od Los Anđeles Lejkersa rezultatom 100:66, a jedini koš postigao šutom van linije za tri poena. . @Jovic_5 for 3 👌 pic.twitter.com/4HpGaJ1H7Z — Miami HEAT (@MiamiHEAT) July 2, 2022 Odmah je taj pogodak završio na društvenim mrežama Majamija, a pored tri poena, Jović je