Zvezda kažnjena za promašaje: Crveno-beli pružili žestok otpor Zenitu, spektakl u Sočiju! Video

Kurir 03.07.2022

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prijateljskoj utakmici od Zenita u Sočiju rezultatom 2:1

Zvezda je prikazala veoma dobru igru na ovoj utakmici, ali je izostalo ono najbitnije – rezultat. Zenit je iskoristio greške koje je Zvezda pravila u defanzivi i tako došao do trijumfa na ovom meču. Pogotke za Zenit postigli su Mostovoj u 53. i Kasijera u 74. minutu, dok je počasni pogodak za Zvezdu postigao Katai u 80 minutu Drugo poluvreme: 90. minut - Utakmica je produžena 4 minuta. 86. minut - Dobar pokušaj Kasijere nakon kontre Zenita lopta odlazi preko gola.