Slovaci utišali budimpeštu: Ferencvaroš blizu eliminacije, Olimpijakos prosuo pobedu, Srbin strelac u porazu Helsinkija video

Kurir 20.07.2022
Slovaci utišali budimpeštu: Ferencvaroš blizu eliminacije, Olimpijakos prosuo pobedu, Srbin strelac u porazu Helsinkija…

U sredu su odigrane preostale utakmice 2. kola kvalifikacija za Ligu šampiona

Odigrano je pet mečeva, a zanimljivo je da domaćini nisu zabeležili nijednu pobedu. Dva puta slavili su gosti, dok su tri utakmice završene remijem. Češki Plzenj je na gostovanju savladao Helsinki rezultatom 2:1 Gosti su poveli preko Čorlija u 6. minutu, izjednačio je Srbin Bojan Radulović u 50., dok je pobedonosni pogodak za goste u 57. minutu postigao Jan Kopic. Utakmica u Izraelu između Makabi Haife i Olimpijakosa završena je nerešeno 1.1 Grci su poveli u sedmom