Odličan rezultat i prelepi golovi Čukaričkog

N1 Info 21.07.2022  |  Autor:Nikola Novaković

Fudbaleri Čukaričkog opravdali su ulogu favorita u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu konferencije – izabranici Dušana Kerkeza pobedili su u Luksemburgu Rasing Union rezultatom 4:1 (2:1) i tako obezbedili lagodnu prednost pred revanš u Beogradu.

Fantastične pogotke za srpskog predstavnika postigli su Mijailović i Lukić. Meč na Banovom Brdu održaće se 28. jula od 20 časova. *Gaku spasao Radnički poraza i bruke U sjajnom ambijentu stadoina „Lukemburg“ poveli su gosti već u 16. minutu preko Stefana Kovača, ali domaćin poravnava samo četiri minuta kasnije. Posle asistencije Simona, strelac za pobednika Kupa Luksemburga bio je Francuz Abdelhakim Omrani. Nije najbolje igrao beogradski tim posle primljenog gola,